Оплата банківською картою

Оплатити замовлення банківською картою в нашому інтернет магазині можна під час оформлення замовлення. До оплати приймаються платіжні картки: VISA Inc та MasterCard WorldWide будь-якого українського банку. Для оплати товару банківською карткою при оформленні замовлення в інтернет-магазині виберіть спосіб оплати: “Оплата картою Visa/MasterCard”.

При оплаті замовлення банківською картою, обробка платежу відбувається на авторизаційній сторінці банку, де Вам необхідно ввести дані Вашої банківської карти:

  1. Номер картки,
  2. Tермін дії картки (вказано на лицьовій стороні картки),
  3. Ім’я власника картки (латинськими літерами, так само як вказано на карті),
  4. CVC2 / CVV2 код.

Якщо Ваша карта підключена до послуги 3D-Secure, Ви будете автоматично переадресовані на сторінку банку, що випустив карту, для проходження процедури аутентифікації. Інформацію про правила і методи додаткової ідентифікації уточнюйте в Банку, що видав Вам банківську карту.

Безпека обробки інтернет-платежів через платіжний шлюз банку гарантований міжнародним сертифікатом безпеки PCI DSS. Передача інформації відбувається із застосуванням технології шифрування SSL. Ця інформація недоступна стороннім особам.

Поради та рекомендації щодо необхідних заходів безпеки проведення платежів з використанням банківської карти:

  1. бережіть свої пластикові карти так само, як бережете готівкові гроші. Не забувайте їх в машині, ресторані, магазині і т.д.
  2. ніколи не передавайте повний номер своєї кредитної картки по телефону будь-яким особам або компаніям
  3. завжди майте під рукою номер телефону для екстреного зв’язку з банком, що випустив вашу карту, і в разі її втрати негайно зв’яжіться з банком
  4. вводите реквізити карти лише при здійсненні покупки. Ніколи не вказуйте їх з якихось інших причин.